برنامه روز دوم همایش بین المللی ظروف یکبار مصرف

برنامه روز دوم همایش بین المللی ظروف یکبار مصرف

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

امروز چهارشنبه دهم آبان ماه 1396، روز دوم و پایانی "اولین دوره ی همایش بین المللی ظروف یکبار مصرف؛ پلیمر و فوم" در سالن مشاهیر مرکز اجتماعات پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی برگزار خواهد شد. نشست روز نخست، از نظر کیفی بسیار سطح بالا ارزیابی شد. اما برنامه ی امروز همایش به قرار ذیل است : 

ابتدا مدیر مسوول فعلی ماهنامه ی صنایع پلاستیک ذیل عنوان کلی " کاربردهای پزشکی و بهداشتی" سخنرانی خود را به حضار ارایه خواهند کرد. آقای مهندس حمیدحامد موسویان که استاد دانشگاه علمی و کاربردی نیز هستند، با سخنرانی ای با موضوع " افزودنی های پی وی سی در کاربردهای پزشکی و بهداشتی بایو پلاستی سایزرها در فرمولاسیون پی وی سی" به همایش آمده اند و آغازگر سخنرانی های روز دوم همایش هستند. این سخنرانی راس ساعت 9 آغاز خواهد شد و بنا به برنامه قرارست که 25 دقیقه هم به طول بیانجامد. 

سپس سرکار خانم مهندس عاطفه نجاتی از دانشگاه آزاد واحد شیراز با موضوع " بررسی پلی اتر اتر کتون (PEEK) به عنوان پلاستیک زیست سازگار"، از ساعت 9 و نیم تا ده به ارایه ی مطالب خود خواهند پرداخت. 

سرکار خانم مهندس سارا طبشی سومین سخنران امروز خواهند بود. ایشان مدیر کنترل کیفیت خاتم پلیمر هستند. موضوع سخنرانی ایشان نیز عبارت است از " آماده سازی کامپوزیت های نوین زیست تخریب پذیر بر پایه ی پلی اتیلن / نانوکلی / نشاسته و میزان مهاجرت" که از ساعت 10 الی 10:25 دقیقه به ارایه ی آن خواهند پرداخت. 

مهندس ایمان فیض آبادی، چهارمین سخنران امروز، مدیر توسعه ی محصول شرکت رامو هستند. ایشان سخنرانی خود را در موضوع " طراحی صنعتی محصولات یکبار مصرف مبتنی بر اصول طراحی پایدار" به استحضار مخاطبان خواهند رساند. 

پس از این سخنرانی که قرار است تا ساعت 11 به طول بیانجامد، مسوولان اجرایی نیم ساعت فرصت استراحت را برای حضار در نظر گرفته اند. پس از آن دوباره ارایه ی سخنرانی ها از سر گرفته خواهد شد. 

مهندس صالحه صنیعی نیا مقدم، مسوول آزمایشگاه خاتم سخنران بعدی هستند که از ساعت 11:30 الی 11:55 سخنرانی خواهند کرد. موضوع سخنرانی ایشان " استفاده از جاذب اکسیژن در بسته بندی مواد غذایی برای افزایش طول عمر مواد غذایی" است. 

سپس سرکار خانم مهندس آناهیتا کاووسی، از واحد شیراز دانشگاه آزاد اسلامی به ارایه ی سخنان خود خواهند پرداخت. موضوع سخنان ایشان " مطالعه بر روی سیکلو اولفین کوپلیمر و زیست سازگار و کاربردهای آن" خواهد بود. 

پس از این سخنرانی به مدت یک ساعت و پانزده دقیقه، همایش برای ناهار و نیایش تعطیل خواهد شد و پس از آن از ساعت 13:30 الی 14:30 دقیقه حضار به جمع بندی دو روز مباحثه و ارایه ی نکات خود خواهند پرداخت.

ضمن اینکه یک ارایه از روز نخست باقی مانده است که به تشخیص برگزارکنندگان در بخشی از سخنرانی های روز دوم توسط خانم هلن عبداللهی فر انجام خواهد شد. موضوع سخنان ایشان نیز " تهیه مواد پلی استایرن زیست تخریب پذیر بر پایه ی نشاسته" می باشد. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers