گزارش مصور از حواشی اولین روز برگزاری همایش ظروف یکبار مصرف

گزارش مصور از حواشی اولین روز برگزاری همایش ظروف یکبار مصرف

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

اولین روز همایش بین المللی ظروف یکبار مصرف با موفقیت به پایان رسید. گزارش نسبتا مشروح آنرا می توانید در این لینک مطالعه بفرمایید. گزارش مشروح آن نیز، در شماره ی آتی ماهنامه صنایع پلاستیک به استحضار علاقه مندان خواهد رسید. 

مراسم با سرود ملی و قرائت آیاتی از قرآن آغاز شد. 

سرکار خانم "فرهنگی زاده" از همکاران قدیم پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، اجرای این مراسم را عهده دار بودند. ایشان قبل از هر سخنرانی، قطعه ای کوتاه را مرتبط با موضوع سخنرانی بعدی تکلمه می کردند که در نوع خود بسیار جالب بود.

 

سرکار خانم فرهنگی زاده در حال اجرای مراسم 

تعداد زیادی از رسانه های تخصصی به عنوان شریک یا پارتنر یا حامی این همایش درج شده بودند و لوگوهایشان در بنرهای همایش به چشم می خورد.در همین رابطه عزیزانی از رسانه های تخصصی چون بسپار، مدیریت نوین، مدیریت محترم سایت پپنا و ... نیز در مراسم حضور داشتند و به فعالیت مشغول بودند.

ماهنامه ی صنایع پلاستیک نیز که همواره حامی صنایع ظروف یکبار مصرف بوده است، با ارسال یک تیم کامل اقدام به پوشش آنلاین مراسم از طریق کانال تلگرامی خود نمود.

عیدالمجید لطیفی مدیرعامل شرکت پگاه یزد دv 

جناب آقای عبددالمجید لطیفی مدیرعامل شرکت پگاه یزد، و یکی از اعضای هیات مدیره "انجمن ظروف یکبار مصرف ایران" اولین سخنران این همایش بودند. ایشان ضمن خوشامدگویی به حضار، درباره ی چرایی شکل گیری این همایش و پیشنهاد آن توسط مهندس ساعت نیا، توضیحاتی را به حضار ارایه کردند. در قسمتی از سخنان ایشان از مطبوعات و اهالی قلم خواستند که ثبت جلسه را متوقف نمایند و مطالبی را مطرح کردند که ما نیز بنا به اخلاق رسانه ای از درج آنها، معذوریم. مگر در آینده ی نزدیک و در گزارش برای ماهنامه موفق به اخذ اجازه از ایشان در این رابطه بشویم.

آقایان موسویان، آل آقا، محمدی، لطیفی، امیر بیگلو، ارومیه ای و دکتر سهیل سمیعی در ردیف نخست همایش مشغول تماشای سخنرانی مهندس ساعت نیا 

مهندس ساعت نیا، تنها کسی بودند که به عنوان پیشنهاد دهنده و برگزارکننده ی پنهان این همایش، دوبار سخنرانی کردند. بار نخست ایشان درباره ی چرایی پیشنهاد برگزاری چنین همایشی به حضار توضیحاتی ارایه کردند و در مرحله ی دوم ایشان به ایراد یک سخنرانی تخصصی با عنوان جنجالی " ظزوف یکبار مصرف یعنی زندگی؛ یعنی حفظ محیط زیست" پرداختند.

جناب دکتر سهیل سمیعی، دبیر علمی همایش که به گفته ی مسوولان برگزاری برای تهیه ی پنل های علمی همایش زحمات فراوانی را در طی ماههای اخیر متحمل شده بودند در حال رفتن به پشت جایگاه برای ایراد سخنرانی

 حضار در حال پذیرایی از خود

میزبانان مراسم سه نوبت پذیرایی برای حضار در نظر گرفته بودند.

سالن مشاهیر مرکز همایش های پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران دیروز، میزبان روز نخست همایش بین المللی ظروف یکبار مصرف بود.  

 حضور جمعی از ماشین سازان و در راس آنان، آقای هرویک یاریجانیان ریاست هیات مدیره انجمن همگن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری در سالن همایش نیز از نکات جالب توجه دیگر در روز نخست همایش بود.

آقای حسین لواسانی از روزنامه نگاران جوان و خوش آتیه ی صنعت پلیمر نیز به همراه آقای یاریجانیان به سالن برگزاری همایش آمد.

 پایان بخش روز نخست همایش برابر برنامه، جلسه پرسش و پاسخ و جمع بندی بود که آقایان ساعت نیا، سمیعی، ارومیه ای و قاسمی به سووالات حضار پاسخ دادند. 

نکته ی بسیار جالب این بخش، پرسش کننده ی نخست بود. آقای محمد باقر امامی آل آقا، دبیر انجمن ظروف یکبار مصرف که خود یکی از متولیان برگزاری همایش هستند به عنوان اولین نفر، در این بخش آغازگر پرسشها شد. 

آقای دکتر گرمابی، نماینده ی محترم مردم نیشابور و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یکی از سخنرانان دیگر  دیروز بودند که مورد استقبال و بدرقه ی مسوولان برگزاری همایش قرار گرفتند. 

در حاشیه ی حضور دکتر گرمابی، درخواست پرسش گونه ی یکی از حضار بود که از ایشان خواست تا جلوی تصویب قوانین ضد تولید و ضد محیط زیست را در مسند نمایندگی ملت بگیرد. 

با تشکر ویژه از آقای شروین متقیان تهرانی که هم در گزارش آنلاین تصویری ماهنامه از طریق کانال تلگرامی و هم در سایر گزارشهای منتشره توسط مجموعه ی ماهنامه صنایع پلاستیک، با عکسهای خوب و حرفه ایشان ما را یاری دادند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers