یکصدمین ماشین "آلراندر" آربورگ تحویل شد

یکصدمین ماشین "آلراندر" آربورگ تحویل شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

تحویل رسمی یکصدمین ماشین Arburg ساخت شرکت Allrounder به Eppendorf: به گزارش دریافتی از دفتر رسانه ای شرکت معروف ماشین سازی آربورگ، یکصدمین ماشین "همه سو گرد- Allrounder" این شرکت طی مراسمی به یک قطعه ساز آلمانی تحویل داده شد.

در روز جمعه، 29 سپتامبر 2017، یک هیات عالی رتبه از شرکت Eppendorf Polymers از مرکز آربورگ در لوسبورگ بازدید کرد تا تحویل 100 مین دستگاه Allrounder خود را جشن بگیرد. مقر این شرکت در Oldenburg، است و هر ساله حدود 2.5 میلیارد عدد تجهیزات پلاستیک یکبار مصرف برای آزمایشگاه تولید می کند. Allrounder جدید با دو مولفه با سیستم Multilift V Robot برای ساخت صفحات میکرولیتر برای استفاده در بخش پزشکی طراحی شده است.

Eppendorf و آربورگ از سال 1960 همکاری می کنند. نخستین ماشین آربورگ یکی از سری های افسانه ای C4b بود و در اولین آزمایش های قالب گیری تزریقی برای تولید آزمایشی لوله های آزمایشگاهی و درپوش پیپت در مقر شرکت در هامبورگ استفاده شد. شرکت Eppendorf Polymere اکنون در تولید پلاستیک تخصص دارد. ناوگان ماشین های فرایندی این شرکت شامل 70 دستگاه قالب گیری تزریقی است، که 60 مورد آن از نوع ماشین های Allrounders با قفل گیره بین 500 تا 2000 کیلونیوتن است

تحویل  رسمی دستگاه

هیات 20 نفری از Eppendorf Polymere، از جمله دو مدیر عامل یعنی راینر دیوید و دکتر توماس رایمن، و همچنین تیم مدیریتی از کارخانه اولدنبورگ، فرصتی را فراهم کرد که یک جلسه مدیریتی در نزدیکی لوسبورگ در کارخانه ARBURG برگزار شود.نکته برجسته در این جلسه جشن تحویل یکصدمین ماشین Allrounder توسط مدیر فروش آربورگ آقای گرهارد بومئم بود. این جشن با پذیرایی نوشابه در کنار ماشین های دو جزئی Allrounder 570 S با سیستم رباتیک Multilift V برگزار شد. در این رویداد همچنین مدیر قسمت ماشین های "فریفورمر" آربورگ و مدیر فروش منطقه ای آن آقای "منفرد فیگ" و مشاور فروش "گرهارد بروس" حضور داشتند.

برای مطالعه اصل مطلب لطفا "اینجا را کلیک" کنید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers