سریال ادامه دار آتش سوزی در مراکز نفتی و صنعتی

سریال ادامه دار آتش سوزی در مراکز نفتی و صنعتی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

در حالی که برخی رسانه ها خبرهای ضد و نقیضی درباره ی آتش سوزی در یکی از دکل های نفتی منتشر نموده بوده اند، دقایقی قبل مهدي معيني‎فر، سرپرست روابط عمومي شركت ملي حفاري ايران با تاييد خبر آتش سوزي دكل نفتي 95 اين شركت مستقر در ميدان رگ‏ سفيد، گفت: سپهر سپهري، مديرعامل شركت ملي حفاري و مديران عملياتي اين شركت براي اطلاع از جزئيات حادثه، بلافاصله عازم موقعيت دكل شدند. 

در همین حال، از نظر آباد خبر می رسد که یک واحد تولید پلاستیک دچار حریق گسترده ای شده است. شاهدان محلی در تماس با صنایع پلاستیک، از اعزام تیم های آتشنشانی با اندکی تاخیر خبر داده اند. خبرآنلاین مدعی شده است که این آتش در کارخانه ای که در نظر آباد به تولید ظروف پلاستیکی می پرداخته است، رخ داده است. 

برخی منابع از شرکت "کاسپین پلاستیک آریا" به عنوان شرکت تولیدکننده ی مواد پلاستیک نظرآباد که دچار حریق شده است نام برده اند و مدعی شده اند که این حادثه در پی جوشکاری روی سقف این مجموعه رخ داده است. 

اخبار تکمیلی به محض دریافت به اطلاع مخاطبان گرامی رسانده خواهد شد.

این دو مورد آتش سوزی در تاسیسات نفتی و کارخانه ی پلاستیک نظر آباد در حالی روی می دهد که کمتر از دو روز از حادثه ی دلخراش کشته شدن شش نفر از کارکنان پالایشگاه ورامین می گذرد. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers