افزایش امنیت غذاهای تحویلی رستوران ها با کیسه های جدید

افزایش امنیت غذاهای تحویلی رستوران ها با کیسه های جدید

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

با سرعت یافتن زندگی همه روزه بر تنوع غذاهای به اصطلاح "فست فود" زیاد تر شده و خدمات آنها هم همزمان وسعت می یابد. با این حال یکی از مشکلات و چالش های زورمره رستوران هایی که غذاها را برای محل کار یا منازل مشتریان ارسال می کنند، امکان دستبرد سرراهی به محتوای بسته ها غذاهاست.
این موضوع گاه برای مشتریان هم آن چنان مهم می شود که آنها نیز تلاش می کنند تا از تحویل سالم غذا به محل کار یا منزل اطمینان یابند و بعد به بک چنین رستوران هایی اعتماد کنند.
این مشکل را اخیرا نایب رییس یک شرکت تحویل عذا در شیکاگو حل کرده است. راه حل هم که توسط آقای "تن- تن" ابداع شده عبارتست از طراحی نوعی کیسه پلستیک مخصوص تحویل غذاهای "فست فود" که ویژگی های خاص خود را دارد.
این کیسه ها دارای یک چسب بسیار قدرتمند است که رستوران موقعی که غذا را در آن می گذارد، پوسته روی یک طرف چسب را کنده و دو طرف سر کیسه آن چنان به هم می چسبد که جدا کردن آن واقعا کاری دشوار است و حتما هم از خود ردپایی برجای میگذارد. علاوه بر آن گر هرکسی تلاش کند تا قبل از تحویل بسته غذا بخواهد آن را از کند، حتما اثری از تخریب روی آن می ماند.
آقای تن می گوید به خاطر حرفه ام سالها به این موضوع فکر کرده بودم و حدص می زدم که ممکن است راننده ای که برای تحویل بسته غذا می رود، گرسنه باشد و یک ناخنکی به سیب زمینی ها بزند. یا اصلا ممکن است که بسته سرنگون شود و راننده بخواهد بدون رعای بهداشت غذاها را به داخل بسته برگرداند.
به هر روی تولید و طراحی این بسته ها بسیار مورد اقبال مردم آن ناحیه و فروشندگان و مشتریان فست فودها قرار گرفته است.
می توانید اصل خبر را که در سایت جهانی "پلیمر مدیا" منتشر شده "با فشردن اینجا" مطالعه کنید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers