یک آزمون با دربی پایتخت!

یک آزمون با دربی پایتخت!

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

آنهایی که خاطرشان هست، لابذ خاطرشان هست. در جریان کل حوادث سه سال اخیر به دلیل غیبت ناشی از بیماری مهندس ساعت نیا (که در میانه اش هم خداحافظی کرد که کار به جوانان سپرده شود، تا اگر نبود به امانتی های مردم خیانت نشود) یکی هم دو-سه بار هک شدن سایت ماهنامه بود که آخرین بارش آنچنان وضعیت این سایت را برهم ریخت که هنوز هم مشغول تعمیرش هستیم. گرچه، بنیانگزار ماهنامه چندی قبل به ما خبری خوش داد مبنی بر اینکه:"نام من خسارت هایی زیاد زده است، که خودم باید جبرانش کنم و شما جوان ها نباید سرخورده شوید. برای کارتان یک وبسایت جدید سفارش داده ام که شاید این بار فقط "کاسپارسکی" بتواند آن را هک کند. با این حال شما تلاش تان را بکنید تا آن وبسایت جدید را به شما هدیه کنم"

بازهم باید بنویسیم که"آنهایی که یادشان هست لابد یادشان هست" که یکی از قسمت های این سایت بخش نظر سنجی آن بود که سرانجام اشکالش را یافتیم و مشکل هم دیروز حل شد. اما باید آن را می آزمودیم. نتیجه این شد که بهترین روش آزمون، برگزاری یک نظر سنجی در رابطه با دربی پایتخت است. موضوعی که کمتر از 24 ساعت دیگر تمام می شود و ما هم اگر "باگی" وجود داشته باشد، می یابیم.

به قول معروف هم چون بی مایه فطیر است، برای این نظر سنجی هم یک جایزه گذاشته ایم: درست مثل جوایزی که برای گروهها و کانال های تلگرامی ماهنامه به عنوان یک اصل تعریف شده است. جایزه هم اینست، از میان کسانی که رای شان درست بوده باشد، قرعه کشی خواهیم کرد و به سه نفر سه برگ اعتباری 500، 300 و 150 هزارتومانی برای هزینه کردن در ارتباط با خریدهای از ماهنامه در نظر گرفته ایم (مثلا سفارش آگهی یا خرید اشتراک یا کتاب).

حالا هم لطف کنید، رای دهید و تا کمتر از 18 ساعت دیگر منتظر نتیجه واقعی و روز شنبه منتظر اعلام نتایج قرعه کشی باشید. این ماهنامه همواره جوایزی را که تعیین کرده پرداخته و یکی از شاهدان خوشبختانه در قید حیات یکی از کارشناسان شرکت دیبا پلیمر است که جایزه خود را (یک سکه تمام بهار آزادی) در دفتر ماهنامه دریافت کرد.

از همزاهی شما متشکریم.

تحریریه

نظرات  

# Amir mafakheri 1396-08-04 13:41
استقلال
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
# Rana saatnia 1396-08-04 13:40
پرسپوليس
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
# Pooneh saatnia 1396-08-04 13:38
پرسپوليس
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers