مجمع اتحادیه پلاستیک تهران به حد نصاب نرسید / مبارزه در راند دوم

مجمع اتحادیه پلاستیک تهران به حد نصاب نرسید / مبارزه در راند دوم

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

تصویر را "پترون" منتشر کرده است که حمایت تعجب برانگیز اتحادیه متبوعش را از یک گروه اعلام کرده بود

سرانجام 30 مهرماه 1396، روز انتخابات اتحادیه ی صنف سازندگان و فروشندگان مصنوعات پلاستیک، نایلون و ملامین تهران فرا رسید. انتخاباتی که قبل از برگزاری با حواشی بسیاری همراه بود. تغییر مکان برگزاری انتخابات، اعتراض گروهی از کاندیداها به رد و سپس تایید چندباره ی برخی از کاندیداهای دیگر و چرایی آن و تبلیغات اتئلافها و نیز شایعاتی نظیر اصرار گروهی به انجام انتخابات در نزدیکی بازار و .. همه و همه انتخابات این دوره را گرم و گرمتر نموده بود. 

16 نفر چه به صورت منفرد و چه به صورت گروهی و حضور در ائتلافها، احراز صلاحیت شده و برای 8 کرسی هیات مدیره و یک کرسی بازرس هیات مدیره قرار بود با هم به رقابت بپردازند. 

تعدادی از اعضای صنف آرام آرام خود را به محل برگزاری رساندند، و تعدادی انبوه تر با وسایل نقلیه ای که توسط یکی از گروهها تدارک دیده شده بود، به محل انتخابات آورده شدند. اما در کمال تعجب و در حالیکه همگان منتظر رقابت داغی میان "ائتلاف امید و اصلاحات" و " ائتلاف همفکری و هم اندیشی" بودند، اعلام شد به دلیل به حدنصاب نرسیدن مشارکت کنندگان در مجمع، انتخابات به دور دوم خواهد کشید. 

گویا می بایست حداقل 1000 نفر در مجمع حضور به هم می رساندند اما نرساندند، زمان نیز تمدید نشد تا بار دیگر فرصت داده شود تا اعضای این صنف دور هم آمده و انتخابات اتحادیه ی خود را به سرانجامی برسانند. نماینده ی ماهنامه صنایع پلاستیک حضار را چیزی در حدود 700 الی 750 نفر برآورده کرده است. 

البته شایعاتی هم مبنی بر پشت درماندن تعدادی از اعضا به دلیل دیر حضور یافتن به گوش می رسد که ما نمی توانیم مستلقا این خبر را تایید یا تکذیب کنیم. 

در این رابطه به صورت تلفنی نظر مهندس ساعت نیا را که در شهرستان پردیس در جلسه ای حضور داشتند پرسیدیم وو پاسخی که شنیدیم این بود:" متاسفانه این انتخابات به شدت مهندسی شده است. آن هم از طریق همفکری کسانی که باورم نمی شد. اطمینان داشته باید که این نرسدن به حد نصاب هم مهندسی شده بوده است و دلایلی دارد که اگر فرصت کنم فردا برایتان خواهم نوشت. این تاکتیکی قابل پیش بینی بود برای "برد=برد" فقط یک گروه"

لازم به ذکرست، انتخاب امروز قرار بود به صورت الکترونیکی برگزار شود که در صورت شفاف بودن گام مثبتی به شمار می رود. 

در انتها لازم به ذکرست که اگر در شرایط تغیری حاصل شود، شما مخاطبین گرامی را در جریان اخبار جدیدتر نیز قرار خواهیم داد اما آنچه به نظر قطعی می آید، رفتن انتخابات به دور دوم است و گویا باید منتظر ماند تا سرنوشت اتحادیه ی پلاستیک تهران نیز در روزها و هفته های آتی مشخض شود. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers