مجمع انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC برگزار شد

مجمع انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC برگزار شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC امروز 30 مهرماه 1396 در سالن اجتماعات دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

مدعویان آرام آرام وارد تالار برگزاری مجمع می شدند. پس از استقرار حضار، تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز بخش مراسم بود. سپس سرود ملی نواخته شد و بعد از آن تیزر نمایشی شرکت «چسب سینا» که گویا اسپانسر جلسه بود به نمایش در آمد. سپس نوبت به پخش فیلمی رسید به نام «بازار آزاد». در این فیلم به بررسی معضلات و مشکلات و نیز فرصت های بازار شادآباد پرداخته شده بود.

پس از طی این مراحل جلسه رسمیت بیشتری یافت و اعضای مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی به انتخاب هیات رییسه ای برای مدیریت جلسه ی مجمع پرداختند. آقای محمد تقی غیاثی به عنوان ریاست جلسه انتخاب شدند تا هدایت مجمع را عهده دار باشند. سپس اعضای مجمع،  آقایان صادقپور، علی شکوری، بیژن امینی، محمد حسن حرازی را به ترتیب برای تصدی عنوان نایب رییس، منشی جلسه، ناظر یک و ناظر دوم انتخاب نمودند.

پس از انتخاب هیات رییسه، آقای متوسلیان در جایگاه و پشت تریبون قرار گرفته و به ایراد سخنانی پرداختند.

در مرحله ی بعدی سرکار خانم خرمیان به قرائت گزارش هیات مدیره در سال 1395 برای اعضای مجمع عمومی پرداختند.

سپس آقای غیاثی در جایگاه قرار گرفته با سپاسگزاری از حضور حداکثری اعضا به ایراد سخنان خود پرداختند. بعد از ایشان جناب منصور قدیمی نیز، به بیان سخنانی در مورد صنعت تولید انواع لوله ها و اتصالات پی وی سی پرداختند.

در انتهای جلسه نیز، انتخاب بازرس هیات مدیره انجام پذیرفت و اعضای مجمع عمومی انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی آقای علیپور از شرکت ایمن اتصال آذر را به عنوان بازرس اصلی و آقای ترابی از ناردین پلیمر اسپادنا را به عنوان بازرس علی البدل انتخاب نمودند. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers