اعلام مراحل ثبت نام دومین دوره از نمایشگاه بین المللی تهران پلاست

اعلام مراحل ثبت نام دومین دوره از نمایشگاه بین المللی تهران پلاست

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از ستاد اجرایی نمایشگاه ایران پلاست، مراحل ثبت نام دومین دوره از نمایشگاه بین المللی تهران پلاست اعلام شد. ستاد اجرایی دومین دوره نمایشگاه تهران پلاست ضمن اعلام مراحل ثبت نام که ذیلا به استحضار می رسد، در اطلاعیه ی شماره یک خود آورده است: «از تمامی مشارکت کنندگان گرامی در دومین دوره از نمایشگاه تهران پلاست خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به تکمیل اطلاعات ثبت نام و رزرو غرفه اقدام نمایند.»

مراحل ثبت نام در دومین دوره نمایشگاه بین المللی تهران پلاست 1396 


1. مراجعه به وب سایت www.tehranplast.com

2. تغییر زبان سایت از انگلیسی به فارسی

2. انتخاب گزینه مشارکت کنندگان

3. انتخاب گزینه درخواست غرفه

4. وارد کردن اطلاعات اولیه در بخش ثبت نام در پورتال (درصورتی که قبلا و یا در سالهای قبل ثبت نام داشته اید از بخش ورود به پرتال و نام کاربری و کلمه عبور سال گذشته استفاده کنید).

5. در این مرحله برای شرکت هایی که برای اولین بار ثبت نام میکنند یک لینک فعالسازی به ایمیلی که وارد کرده اید ارسال میگردد. لطفا با مراجعه به ایمیل خود و فعالسازی لینک دوباره به پنل ثبت نام بازگشته و درخواست غرفه را انتخاب نموده و ثبت اطلاعات را تکمیل کنید. (لطفا جهت تکمیل اطلاعات ثبت نام حدود غرفه درخواستی را مشخص نمایید.)

نکات قابل توجه:

شرکت هایی که عضو انجمن و تشکل های مربوطه باشند با انتخاب گزینه "با ارایه معرفی نامه از انجمن ها و تشکل ها" میتوانند از تخفیف معین شده برخوردار شوند. (ارایه این معرفی نامه به ستاد برگزاری نمایشگاه الزامیست).

شرکت هایی که تمایل به انجام غرفه سازی دارند میتوانند از طریق انتخاب گزینه "بدون سازه" در بخش ثبت غرفه اقدام کنند اما سایر شرکت ها درصورت انتخاب گزینه "با سازه"، شامل فریم های اطراف غرفه، کتیبه، موکت، روشنایی و میز و صندلی میتوانند با هزینه هر متر مربع 25.000 از این تجهیزات استفاده نمایند

لطفا درصورت فراموش کردن نام کاربری یا کلمه عبور خود با شماره 37650680-051 تماس حاصل فرمائید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers