امکانات و کاربردهای اپلیکیشن بیست و چهارمین دوره نمایشگاه چاپ و بسته بندی

امکانات و کاربردهای اپلیکیشن بیست و چهارمین دوره نمایشگاه چاپ و بسته بندی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

در حالیکه روند پیش ثبت نام بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران ادامه دارد و علاقه مندان می توانند با کامل نمودن فرم و ارسال به ستاد پیش ثبت نام نمایند، مسوولان برگزار کننده ی بیست و چهارمین دوره ی نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته اقدام به طراحی و انتشار یک Application کاربردی برای کاربران این دوره از نمایشگاه نموده اند که ویژگی های و کاربردهای زیر را داراست:

از این پس اخبار و اطلاعات در اپلیکیشن چاپ بسته بندی ونمایشگاه منتشر خواهد. در نتیجه مسوولان ستاد اجرایی نمایشگاه پیشنهاد می کنند کلیه عزیزان این اپلیکیشن را بر روی گوشی نصب نمایند، تا بلافاصله از آخرین اخبار مرتبط با این دوره از نمایشگاه مطلع گردند.

همچنین کلیه فرم ها، قوانین مقررات، مراحل غرفه سازی، مجوزها و... در زمان خود بر روی اپلیکیشن نمایشگاه بارگذاری خواهد شد و قابل دسترس می باشد. 

لازم به ذکرست که به گفته ی مسوولان ستاد اجرایی این نمایشگاه، کلیه اخبار و گزارش های تصویری و عکس نمایشگاه بیست چهارم از مسیر اپلیکیشن ارایه خواهد شد.

مسابقه پوستر، اولین جشنواره مسابقه سالنامه برتر نیز از طریق اپلیکیشن ثبت نام صورت میگیرد و اکنون نیز علاقمندان به حضور در این مسابقات می توانند ثبت نام نمایند.

با توجه به اینکه تلفنهای هوشمند، امروزه به عنوان ابزار همه کاره ی ما درآمده اند، طراحی و راه اندازی این Application نمایشگاهی گامی مثبت و رو به جلو ارزیابی می شود. برای دانلود این App می توانید از آدرس ذیل استفاده نمایید: 

http://iranpackprint.com/app

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers