ایران پلاست؛ عبور تعداد مشارکت کنندگان از رقم 1100 غرفه گذار

ایران پلاست؛ عبور تعداد مشارکت کنندگان از رقم 1100 غرفه گذار

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


آقای رضا خلج در گفتگو با "ستاد خبری یازدهمین دوره ایران پلاست" اعلام کرده اند که تا " کنون" حضور نزدیک به 200 شرکت اروپایی در نمایشگاه ایران پلاست قطعی است. قطعا ما از این موضوع استقبال می کنیم و امیدواریم که رقم مشارکت کنندگان خارجی از این هم بالاتر برود، لیکن همچنان معتقدیم برای اینکه بتوان به عدالت رفتار کرد، رعایت "مُرِ قانون" برای همه (چه اجنبی و چه غیره) از اوجب واجباتست.... ! تا "کنون" به این معناست که ممکن است این رقم حتا از این به بعد افزایش هم بیابد و این در حالیست که به برخی از غرفه گذارانی که بیش از یک ماه پیش برای دریافت غرفه ی خود اقدام کرده اند گفته شده بود، "دیر" اقدام کردید، هر چند به صورت زبانی هم قراری بین ما بوده است!!!!!! به هر حال، شما را به مطالعه ی مصاحبه ی جناب آقای مهندس رضاخلج، مدیریت محترم و پاسخگوی نمایشگاه ایران پلاست یازدهم با ستادی از زیر مجموعه ی این نمایشگاه جلب می نماییم:

«رضا خلج» در گفتگو با ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با اشاره به افزایش مشارکت شرکت‌های اروپایی برای حضور در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست، گفت: تا به امروز حضور نزدیک به 200 شرکت اروپایی در نمایشگاه ایران پلاست قطعی شده است.

 مدیر یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست با اشاره به ثبت رکورد جدید مشارکت کنندگان داخلی و بین‌المللی در نمایشگاه ایران پلاست یازدهم، تصریح کرد: تا امروز حضور بیش از یک‌هزار و 100 شرکت در نمایشگاه قطعی شده که احتمالا در فاصله باقی مانده تا برگزاری نمایشگاه به این آمار افزوده خواهد شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در نمایشگاه ایران پلاست یازدهم حضور 24 کشور خارجی قطعی شده است، اظهار داشت: تفاوت برگزاری یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست در مقایسه با دوره‌های گذشته افزایش مشارکت شرکت‌های معتبر اروپایی در نمایشگاه یازدهم ایران پلاست بوده به طوری‌که تاکنون حضور نمایندگانی از کشورهای آلمان، بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، یونان، صربستان، لوکزامبورگ، اتریش، سوئیس، اسپانیا، جمهوری چک، قبرس و ترکیه قطعی شده است.

این عضو شورای سیاست گذاری یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست با بیان اینکه در بین کشورهای اروپایی، آلمان با 65 شرکت بیشترین مشارکت کننده را در نمایشگاه امسال ایران پلاست داشته است، تاکید کرد: بعد از آلمان، کشورهای ایتالیا با 49 شرکت، ترکیه با 24 شرکت، اتریش با 19 شرکت و فرانسه با 15 شرکت بیشترین مشارکت را داشته اند.

خلج با بیان اینکه در کنار حضور شرکت‌های اروپایی در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست، سفر هیات‌های تجاری و اقتصادی، فعالان صنایع پلاستیک و پلیمری از کشورهای مختلف اروپایی هم در نمایشگاه امسال قطعی شده است، یادآور شد: امسال در قالب هیات تجاری و یا به صورت انفرادی بازدیدکنندگان تخصصی از کشورهای آلمان، روماني، صربستان، فرانسه، يونان، اسلواکی، ترکیه، اوکراین و کانادا از آمریکا شمالی از یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست بازدید خواهند کرد.

مدیر یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست افزود: در فضای پسابرجام و با توجه به استقبال قابل توجه کشورهای اروپایی و آسیایی برای حضور در نمایشگاه ایران پلاست به‌عنوان غرفه گذار و یا بازدیدکننده، فعالان صنایع تکمیلی پتروشیمی کشور از این فرصت برای جذب سرمایه، انتقال دانش و خرید تکنولوژی و صادرات انواع محصولات، خدمات فنی و مهندسی می‌توانند بهره‌برداری مطلوب اقتصادی بکنند.

وی مهمترین سیاست و هدف برگزاری یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست را بهبود فضای کسب و کار در صنایع تکمیلی پتروشیمی عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: در نمایشگاه امسال با هماهنگی دفتر صنایع تکمیلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، فرصت‌های جدید سرمایه گذاری در این صنایع ارزش آفرین هم اعلام می‌شود که تولیدکنندگان داخلی با اطلاع از تحولات جدید می‌توانند نسبت به انجام سرمایه گذاری جدید با مشارکت خارجی اقدام کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers