به لقمان گفتند؛ سواد از که آموختی؟ گفت از رسانه هایی که متخصص با سواد ندارند!!

به لقمان گفتند؛ سواد از که آموختی؟ گفت از رسانه هایی که متخصص با سواد ندارند!!

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

(شرح تصویر در زیر)

آنقدر قضیه شور بود (دم بیگانه پلاستی= دم عیدی سنتی ما ایرانی ها) که خان ما (همان ا.ع.س بیسواد) هم فهمید. حالا از کجا فهمید؟ خودش که نفهمیده بود؛ دکتر "ی" و دکتر "س.س" عزیز بهش تقلب رسونده بودند. خلاصه ما هم که اصلا مثل تمامی (الحمدالله) رسانه های موجود دیگر سواد "پلیمر+ پلاستیکی" نداریم و نمیفهمیم که آیا "پلیمر همون پلاستیکه"؟ یا "پلاستیک همون پلیمره"؟ که بعضیا اصرار دارن که ثابت کنن همون "محفل پلیمر و پلاستیک" هستن و نه چیزی کمتر یا بیشتر!! (تازه چه جوری؟؟؟؟؟ اووووووووهههه با برخورداری از برترین اندیشه ها و کلی مشاور و موکل و متوکل پلیمری و ... لا الله الاالله؛ انواع و اقسام کمیسیون های فنی و آموزشی و محیط زیستی و ..... بگیرید یک تریلی کمیسیون) داستان را سپردیم به دست متولیش و گفتیم:"حضرت والا، شما که دست به دادگاه رفتنتون توسط به قول خودتون این عزیزان خیلی خوبه و چشمتون رو که ببندن، صاف دم میدون ارک می پریین پایین و مطمئنین که یک کارچاق کن و دو تا وکیل سکه بگیر و ..... منتظرتونن، خودتون واسشون یک نسخه بپیچید." ایشون هم همیون دیشب دو تا کلمه خارجی پروندن که :"من هم تاچیکاردیا و هم اریتمیا رو با هم دارم، ولی اگه شد چشم". حالا تا دیروز همین ایشون بودن که مدعی بودن که "من اصولا به مال دنیا وابستگی ندارم و به همین دلیل هم برخی همکاران فرمون رو غلط گرفتن و رفتن جلو تا اینکه از توی باقالی ها سر درآوردن و حقشون بود که بهشون بگن شیطان رجیم؟؟!!" حال بگذریم خلاصه اش این شد که ایشون هم چون ظاهرا دوتا مهمون داشتن (فکر کنیم از ژاپن بودن یا برزیل: یعنی همون خانمهای تاچیکاردیا و اریتمیا شایدهم مال اروپای شرقی سابق باشند زیرا مرحوم پدرشون... ای بابا رفتیم کجا؟؟) کل مطلب رو فرستادن برای همکار جدیدمون جناب "آقا طنزگل" که از سوی جنابشون اختیار تام دارند (البته شانس نداشتن که مثل یکی از همکاران عزیزکرده یک وکالتنامه جفت میخ هم بهشون بدن) و جناب آقا طنز گل خان هم این چنین پاسخی به استفساریه داده اند:

"برادران و خواهران عزیز. بنده از همون سابق که با جناب احمد علی خان گل و بلبل آشنا شدم، اصولا به جای استخدام اندیشه های برتر و درگیر کردن خواهران و برادران متبسم و تشکیل و یا حضور در انواع کمیسیونهای آموزشی و فرهنگی و زیست محیطی و صادراتی و وارداتی و ........... غیره، با دندانپزشکم صحیت کردم که آیا این دندون طلایی هایی رو که واسه ی ما گذوشتی زیر بار آزمایش مواد طاقت میاره یا خیر؟ آقای دکتر هم فرمودن (با عصبانیت، گرچه از سمت چپ لبان مبارکشون مقداری بذاق زده بود بیرون) چه موادی؟ مگه من این کارم؟ ما هم "ارز" کردیم، (ای بابا ببخشید از بس این سایت های تشکلی رو می خوونیم دیکته ی عرض رو هم یادمون رفته) بله، عرض کردیم که:"جناب دکتر جسارت نباشه ما مقصودمون، مواد حاصل از مواد نیس، یعنی اصلا ما مواد فروش نیستیم که بعدش هم مواد بخریم. اشتباه کردین. خداییش صبیه ی ما یه چیزی که بهش میگن "وبلاگ" و یا به لهجه ی خودمون "وب الاغ" یا "ویبلاغ" یا "ویبلاگ" به خدا نمیدونیم، شما برو ببین کورشیم اگه توش اسم مواد برده باشیم. خدا ما رو ذلیل کنه اگه به نرخ سکه و صرافی ها کاری داشته باشیم. خدا در این 80 سالگی چلاقمون کنه اگه بخوایم نشون بدیم که علامه دهریم و هم از مدیریت میدونیم و هم تامین اجتماعی و هم سکه و هم ارز و هم تحلیل های اقتصادی و .......... اوووووووهههههههه. بابا ما فقط یه نفریم و ... 

خلاصه داشتیم پرچونگی میکردیم که آقای دکتر فرمودن: "خب مقصود؟؟" گفتم هچی آقا این صبیه ی ذلیل نشده ی ما می خواد بره بزنه توی کار پلیمر و پلاستیک (که دکتر سرمون داد زد که مرتیکه ی بیسواد، منو مسخره کردی؟ مملکت رو خر فرض کردی؟ سواد که نداری، خب شعور که داری، Khalaaseh) حرفشو قطع کردیم و گفتیم دکتر دعوامون نکن خودمون که گفتیم سواد مواد نداریم. (لا اله الا الله: باز گف مواد) عرضمون اینه که ما وختی توی دکان همین احمدعلی خان وروجک درس می خوندیم بهمون یاد داده بود که وختی میخای موادرو تشخیص بدی یا بذار زیر دندونت ببین میشکنه؟ نمیشگنه؟ بشکن بکشنه؟  بشکن! بعدش هم اگه نفهمیدی با اون انبر طلاییه دست کن توی منقلت، یه ذعال سرخ وردار بگیر زیرش ببین "میسوزه؟ نمیسوزه؟ چه جوری میسوزه؟ " و ... دکتر گفت بسه دیگه سه تا ویزیتم رو از بین بردی حرف آخرت چیه؟: گفتم هیچی آقا. اولش میخام بدونم که میتوونم با این دندونام آزمایشگاه مواد درس (Doros) کنم یا نه؟ بعدشم می خواستم بدونم که شما که ده دفه از ما پول کامپوزیت گرفتین میدونین که اولا) پلاستیک همون پلیمره یا پلیمر همون پلاستیکه؟ دوما) این پلاستیک یا همون پلیمر یا هردوتاشون مگه طلا هستن که در یه جایی خوندم که نوشته : "گرمانرم ها ... ذوب می باشد؟ " یعنی خداییش ما که سواد فارسی هم نداریم ولی "ذوب می باشد"؟ سوما) نوشته ترموپلاستیک ترکیبی از پلاستیک  و لاستیک می باشد که آلیاژ است و خیلی هم قوت دارد؟. داشتم ادامه می دادم که دیدم یقه ام دست دکتره و یک پایم دم مطبش و یک لگد هم در انتظارم و داره میگه" مرتیکه ی طناز تو بهتره بری یه تشکل راه بندازی، 19 تا عضو بگیری، 6 تا کمیسیون راه بندازی و کاری به کار ادبیات فارسی و علم و فن مملکت نداشته باشی. بعدش هم بنشینی کنار و فقط نگاه کنی که کی داره چی میفروشه و سکه چنده و مواد رو چه جوری میتوونی قیمتش رو بالا پایین کنی و آخرش هم بشی مدعی العموم  از طرف"انجمن فراملی صنف طنازهای مقیم پایتخت" یا "رییس هیات مدیره دست دوم بخر و بفروش های پایتخت" و خلاصه الان با این مقررات "اتاق محترم ایران و هرجا" هنوز جای 100 تا "انجمن ملی  و فراملی و ضد ملی و عین دولتی و خصولتی خالیه". برو یکیشو درس کن. چهارتا مصاحبه. 6 تا عکس. چهارتا مجمع. دیگه همه وزیرا و وکیلا میشناسنتو نونت توی روغنه. تو هم هی برو دس بذار روی قرآن که در خدمت صنف طنازی و هیچ رانتی هم نمی گیریو و فقط داری رای این صنف عرق میریزی. باشه؟ ولی عرق یادت نره. باید بریز. دیگه برو گمشو و دیگه ریختت رو نبینم.

آقا ما هم هیچ چاره ای نداشتیم جز اینکه آخرین برگه تقلب آموزش پلاستیک و پلیمرمون رو پرت کنیم توی مطبش و در بریم. مرتیکه فکر کرده ما بیسوادیم؟ بابا پلاستیک و لاستیک یه آلیاژ هستن که خیلی هم قوت دارن. باور نمی کنین؟ اینم مدرکش

 

شرح تصویر بالا: این آگهی است با استفاده از فرصت و معنیش اینست که :"کلیه وسایل دست دوم پلاستیک شما را خریداریم. تمامی وسایل نو و دست دوم شما را چه مال دفتر باشد، چه کارخانه، چه محفل، چه انجمن، چه نهاد اصلا ما به جایش کاری نداریم و کلا خریداریم. آگهی های شما را هم رایگان منتشر می کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers