رفع شبهه در مورد گروه تلگرامی ماهنامه صنایع پلاستیک

رفع شبهه در مورد گروه تلگرامی ماهنامه صنایع پلاستیک

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به دلیل به وجود آمدن شبهاتی در رابطه با مالکیت با ارتباط با برخی از کانال های تلگرامی و از جمله گروه تلگرامی "فعالان و بزرگان صنایع پلاستیک" همانطر که بارها به اطلاع مخاطبین محترم رسانده شده، این گروه توسط همکار سابق این ماهنامه (آقای فردین ساجدی) بنیان نهاده شد و مسوولیت کلیه مطالب مندرج در این گروه با ایشان است.

این ماهنامه به جز گروه تلگرامی مرتبط به شماره 09126738 (روابط عمومی ماهنامه صنایع پلاستیک) هیچ نوع کانال یا گروه یا شماره شخصی در فضای تلگرام، اینستاگرام، وایبر و یا سایر فضاهای مجازی ندارد. مدیر سابق ماهنامه برای خودشان یک گروه شخصی دارند که آن هم با عزیزانی در تماس است که شماره تلفن شخصی ایشان را دارند.

نیز لازم به ذکر است که ماهنامه صنایع پلاستیک، با هیچ رسانه ای دیگر هیچ گونه ارتباطی به هیچ صورت ندارد. در عین حال، هر رسانه ای حتا  ولو آنکه از پسوند یا پیشوند  "صنایع پلاستیک" استفاده نماید، این موضوع قابل طرح شکایت در محاکم رسمی قضایی است، زیزا این ترکیب در ارتباط با کلیه کاربردهای رسانه ای از  30 سال پیش به هماره لوگوی ماهنامه به ثبت رسیده و هرگاه رسانه ای حتا از این ترکیب به دنبال عنوان رسانه خود به صورت پیشوند یا پسوند استفاده نماید می تواند مورد طرح شکایت قرار بگیرد. اقدامی که در تمام زمان مدیریت مهندس "ا.ع.س" به دلیل اعتقاد به اصل حمایت از همکاران حتا به آن فکر هم نشده بود. متاسفانه برخی از رسانه ها خود موجب طرح این موضوع در جلسه ای داخلی شده اند.

امید است با این توضیح شبهه پدید آمده برای مالکیت یا هر نوع ارتباط این ماهنامه یا مدیر اسبق یا مدیران فعلی آن ، با هر نوع کانال تلگرامی ثالث از جمله گروه "بزرگان و فعالان صنایع پلاستیک" که تاکید می کنیم متعلق به جناب آقای فرردین ساجدی است، برای تمام عزیزان روشن شده باشد.

با تشکر- روابط عمومی ماهنامه صنایع پلاستیک

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers