صندلی دوچرخه جدید، راحت تر و اقتصادی تر

صندلی دوچرخه جدید، راحت تر و اقتصادی تر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شرکت "BASF" آلمان به همراه شرکای تجاری و زیر مجموعه این شرکت، با استفاده از موادی جدید و به کارگیری فناوری های تازه نوعی صندلی تازه برای دوچرخه را طراحی کرده اند که می گویند نقطه عطفی تازه در طراحی این بخش از دوچرخه که تاثیری زیاد بر عملکرد دوچرخه سواران در مسابقات دارد، به شمار می آید.

در طراحی این صندلی مواردی بسیار مهم مثل: کاربرد موادی جدید برای رویه و مغزی؛ اصول طراحی  کاملا نواورانه؛ فاکتورهایی بسیار حیاتی و مهم مثل ارگونومی، آسودگی و دینامیک (پویایی) و سرانجام حتی مقاومت در برابر نیروی باد معکوس در نظر گرفته شده است.

بر اساس خبرنامه ارسالی از سوی "Ergon" از دهه 1960 تا به حال هنوز هیچ تغییر موثری در طراحی و نوآوری برای صندلی های دوچرخه در جهان ارایه نشده بوده و اکثر مدل های تازه هم در رابطه با برخی از مسایل مهم مثل رویه، مغزی، ریل های نگاهدارنده و روکش قابل تعویض نهایی و تطابق آنها با یکدیگر مساله دار بوده اند.

الاستومر به کار رفته ر ساخت این صندلی تازه دوچرخه از مواد "infinergy" است.

در صورت علاقه به مطالعه کامل این خبر، می توانید به اصل و زیرمجموعه ها و لینک های مرتبط با آن در سایت جهانی "پلیمر مدیا" در لینک زیر مراجعه فرمایید.

New Bycicle Saddle

نخستین کنفرانس بین المللی "تولید ظروف یکبار مصرف: فوم و پلیمر" در ایران

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers