سه سری مدال برای بهترین های همایش ظروف یکبار مصرف

سه سری مدال برای بهترین های همایش ظروف یکبار مصرف

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

تازه ترین خبرها در رابطه با همایش "ظروف یکبار مصرف و فوم"

بر اساس اطلاع دبیرخانه "انجمن ظروف یکبار مصرف" و به دلیل زمانی اندک که برای ارایه مقالات صنعتی و دانشجویی جهت بررسی هیات داوران باقی مانده است و به منظور دسترسی به اهداف والای همایش مذکور که عصاره آن "توسعه این صنعت در تمامی بخش ها و ایجاد زمینه های مساعد برای حضور صادراتی در بازارهای جهانی و تلاش برای تعیین و تضمین جایگاه داخلی و جهانی کلیه تولیدکنندگان اعم از سنتی، صنعتی، گیاهی، سبز، بایو و سایرین برای مصارف خانگی و خاص {مصارف درمانی و پزشکی} با مواد رایج، پلیمری، گیاهی، بایو، فلزی، سلولزی وشبه فلزی است، این انجمن با تخصیص بودجه لازم و حمایت از طراحان این طرح، در نظر دارد که در روز دوم همایش (بخش عصرگاهی) به سه گروه از منتحبن هیات داوران (توضیح در پایین) در قسمت های:

1-      بهترین مقاله ی ارایه شده از طرف صنعتگران در تمامی بخش ها (پلیمری، فلزی، سلولزی):

2-      بهترین مقاله ارایه شده از بخش دانشگاهی (اساتید گرانقدر و دانشجویان عزیز)؛

3-      بهترین تولید کننده ظروف یکبار مصرف (اعم از سنتی، صنعتی، پلیمری، گیاهی، و...).

سه مدال "زرین، سیمین و برنزین" به همراه لوح یادبود و تاییدیه انجمن، تقدیم نماید. این مدال ها توسط یکی از مقامات عالیرتبه کشوری و در حضور هیات مدیره انجمن و رسانه های مدعو به برندگان تقدیم خواهد شد.

ضمنا در همین مراسم به سه نفر (حقیقی یا حقوقی) که بیشترین حمایت های مادی و معنوی را به تشخیص هیات مدیره انجمن و برگزارکنندگان محترم از همایش کرده باشند (اعم از داخلی یا بین المللی) سه یادمان ویژه تقدیم خواهد شد.

لازم به توضیح است که:

1-       طرح نهایی مدال ها و یادمان "حامیان همایش" در دست اجراست و فقط در همان روز افتتاحیه رونمایی خواهد شد. هیات داوران نیز پس از انتخاب مقالات نهایی شده، با توزیع یک فرم داوطلبی از طریق وبسایت همایش، و بر اساس الگویی کاملا بیطرفانه انتخاب خواهند شد، که اسامی و موقعیت این عزیزان نیز در روز همایش به اطلاع همگان خواهد رسید. این هیات به طور قطع و در صورت وجود داوطلب کافی، با مجریان و تیم داوری مقالات و دست در کاران فعلی متفاوت خواهند بود.

2-      به کار بردن برخی اصطلاحات ناصحیحی که در بالا آمده است، به دلیل مصطلح شدن نادرست همین اصطلاحات در بازار فعلیست و از آنجا که نیت انجمن ظروف یکبار مصرف نه توقف کارهای جاری عزیزانی که سرمایه گذاری کرده اند، لکه فقط اصلاح مسیر موجود در راه خیر و صلاح تمام تولیدکنندگان است، به ناچار از این اصطلاحات هم استفاده شده است.

پایان خبر

ش: 17-10-1396

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers