بزرگترین صفحه نمایشگر دیواری جهان در دبی و راه اندازی خط تولید در گواگژو

بزرگترین صفحه نمایشگر دیواری جهان در دبی و راه اندازی خط تولید در گواگژو

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بر اساس دو خبر اختصاصی: شرکت بسیار معروف کره ای "LG" بعد از آنکه 2 هفته قبل از افتتاح یا راه اندازی "بزرگترین صفحه نمایشگر دیواری جهان در دبی" خبر داد، اینک از راه اندازی نخستین خط تولید تلویزیون های بیضوی معروف به "OLED" در بیرون از این کشور و در شهر گوانگژوی چین خبر داده است. (یکی از منابع خبری گروه Adsale در شهر هنگ کنگ است)

این کمپانی که یکی از پیشگامان جهانی در بهره وری از پلیمرها و به ویژه "پلیمرهای کریستالی مایع"** یا همان " LCP" ها در ساخت صفحات نمایشگر چندهزار لایه ای و یا دوربین های دقیق تصویربرداری با تلفن همراه است، در نظر دارد با یک سرمایه گذاری یک و نیم بیلونی "وونی" یا "KRW" که معادل حدود 1.33 میلیون دلار آمریکاست، واحد تولیدی این شرکت در شهر "گوانگژو" ی چین را گسترش داده و آن را برای تولید صفحات نمایشگر "OLED" یا همان "صفخات بیضوی کریستالی دیودهای متصاعد کننده - OLED" آماده نماید.

این خبر در حالی منتشر شده و از موفقیت های پیشگامانه ی علم و فناوری پلیمرها خبر می دهد که دو هفته قبل شرکت LG از بزرگترین صفحه نمایشگر دیواری در شهر دبی-امارات متحده عربی خبر داد. 

این صفحه نمایشگر بزرگ در "دبی مال" و در نزدیکی "برج خلیفه" بر دیوار بیرونی "آکواریوم دبی" نصب شده و اهمیت بسیار شگفت انگیز آن اینست که علاوه بر نمایش آبشاری که نمایانگر همان آکواریوم است، این صفحه نمایش بزرگ می تواند در هر دو حالت مقعر و محدب و به صورت صفحات افقی و عمودی درآید.

این خبرها به صورت اختصاصی برای سایت های فارسی و لاتین "ماهنامه صنایع پلاستیک" ارسال شده بود که خلاصه آن دو، به دلیلی روشن امروز مورد استفاده سایت جهانی "پلیمر مدیا" قرار گرفته و ساعاتی بعد به صورت خلاصه در این سایت منتشر شده است. علاقمندان می توانند برای دسترسی به اصل خبرها و یافتن لینک های مربوطه "اینجا را کلیک کنند".

دلیل روشن انتشار این خبرها اینست که هزینه سرمایه گذاری برای توسعه ی واحد تویدی شرکت "ال جی" در شهر گوانگژوی چین،معادل نصف مبلغی است که "خاوری" رییس قبلی بانک ملی ایران از ملت ایران ربود و به کانادا رفت. با این حال هنگامی که "ماهنامه صنایع پلاستیک" نسبت به اختلاس های بانک ملی خبر داد (شماره های 293 و 294) مدیر وقت ماهنامه را به دادگاه کشانده و وی را محکوم به پرداخت جریمه ای برای نشر اکاذیب کردند. 

* با فشردن بر روی سه حرف KRW می توانید نرخ معادل های ارزی واحد ارزی کره جنوبی در برابر سایر ارزها را محاسبه کنید.

** ماهنامه صنایع پلاستیک در دهه 70 خورشیدی مقالات متعددی در رابطه با "پلسمرهای کریستالی مایع" منتشر کرده بود، با این امید که این اطلاعات مورد استفاده صنایع تصویری ایران قرار گیرد.

ماهنامه صنایع پلاستیک، حامی مادی و معنوی همایش "تولیدات ظروف یکبار مصرف: فوم و پلیمر" که در تاریخ 9 و 10 آبان ماه در تهران برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers