نخستین گواهی فنی ساختمانی برای فوم PS شبکه ای شده!

نخستین گواهی فنی ساختمانی برای فوم PS شبکه ای شده!

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

در اواخر تیرماه، شرکت معظم شیمیایی BASF توانست به عنوان نخستین شرکت پیشگام جهانی در ابداع و تولید ورقه های ضخیم فوم پلی استایرن که به صورت شبکه ای (همانند ساختار لاستیک) تولید می شوند، اولین گواهی فنی مصرف این فوم ها در صنعت ساختمان را کسب نماید.

به استناد این خبر که توسط اداره کل روابط عمومی شرکت BASF برای سایت جهانی "پلیمر مدیا" ارسال شده، این شرکت عطیم شیمیایی آلمانی نخستین تولید کننده  XPS ساختمانی است که موفق به دریافت گواهی فنی عمومی به شماره های Z-23.31-2083 و  Z-23.33-2084 برای کاربرد مواد Styrodur به صورت فوم شبکه ای برای پوشش معکوس سقف شده است. 

این مواد که تحت نام تجاری و شماره فنی Styrodur® 3000 SQ به بازارهای جهانی عرضه شده، به صورت ورق های فوم با ضخامت های 200، 240 و 300 میلی متر به بازار عرضه می شود. همچنین در صورت نیاز، این امکان وجود دارد که بتوان این ورق ها را به صورت 2 تا چندین لایه به بازار عرضه نمود. در این حالت، بازهم به کمک یک فرایند "غیرتماسی- Contactless" گرمایی می توان سطوح ورق ها را به یکدیگر متصل و آنها را یکپارچه نمود.

برای مطالعه اصل خبر لطفا "اینجا را کلیک کنید".

ماهنامه صنایع پلاستیک و سایت جهانی "پلیمر مدیا" همواره از حامیان اصلی "همایش بین المللی تولیدات یکبار مصرف" بوده اند. این همایش در روزهای 9 و 10 آبان ماه سال جاری در پژوهشگاه "پلیمر و پتروشیمی ایران" برگزار خواهد شد. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers