سیاوش درفشي نهمین مدیر عامل پتروشيمي تبريز شد

سیاوش درفشي نهمین مدیر عامل پتروشيمي تبريز شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش خيرگزاري هاي محلي طي حكمي از سوي هيات مديره شركت پتروشيمي تبريز، آقاي ساوش درفشي به عنوان نهمين مديرعامل اين شركت پتروشيمي مورد علاقه بازرگانان و صنايع تركيه منصوب شد. طي سال هاي اخير با رشد مصرف پلي استايرن در ايران و كمبودهاي اين مواد در بازار همواره يك چشم توليدكننده ها به واحدي در شمال غرب كشور بوده، كه گفته مي شد اكثر توليدات خود را به جاي ايران با قيمت هاي ارزانتر روانه بازارهاي تركيه مي كند.

سايت خبري "نيپنا" در همين رابطه مي نويسد:

در حکم مدیرعامل جدید بر توجه ویژه به ارتقاء فرهنگ سلامت، ایمنی و محیط زیست در راستای صیانت از کرامت انسانی ، شناسایی نیروهای توانمند، مسئولیت پذیر ، صدیق و برخوردار از وجدان کاری جهت بهره گیری از قابلیت های کارکنان ، جذب و تقویت نیروی انسانی کارآمد با ارائه آموزش های علمی ، توسعه و تکمیل زنجیره تولید با ارتقاء بهره وری ، توجه به اصل مشتری مداری و ذینفعان و همچنین حضور مستمر در بازارهای داخلی و خارجی تاکید شده است .

توکلی رئیس هیئت مدیره پتروشیمی تبریز در این مراسم گفت : با معرفی مهندس درفشی در راستای حفظ جایگاه بزرگان این صنعت، برگ زرین دیگری در پتروشیمی تبریز ترسیم و شکل میگیرد که نشانگر اعتماد به مجموعه با بهره گیری از ظرفیت های بومی ، تخصصی و مدیریتی می باشد.
 در این نشست همچنین بر ایجاد ارزش افزوده با بهره گیری از ظرفیت های خام جهت افزایش تولید ثروت برای کشور، با تعامل پالایشگاه و پتروشیمی بعنوان امانت و سرمایه ملی جهت گشایش درهای توسعه با اجرای پروژه های جدید  تاکید شد.
درفشی نیز با اشاره به نقش مدیریت نوین در بهبود وضعیت اقتصادی شرکت گفت : بار سنگین در کنار متخصصان سختکوش بسیار سبک تلقی میشود که امیدوارم با همیاری همکاران صدیق و تلاشگر خود بتوانیم پتروشیمی تبریز  را به نگین برتر صنایع پتروشیمی ایران تبدیل کنیم .
گفتنی است مهندس درفشی از مدیران کارآمد این مجموعه، پیش از این مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت   ملی نفت ایران را بر عهده داشت .  
بر اساس این گزارش،  همچنین از تلاش های مهندس سلیمانی در مدت تصدی مدیریت این شرکت تقدیر بعمل آمد. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers