خلوت تر از همیشه؛ مجمع عمومی انجمن همگن برگزار شد

خلوت تر از همیشه؛ مجمع عمومی انجمن همگن برگزار شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مجمع عمومی عادی همگن صنایع پلاستیک استان تهران 25 تیر 1396 در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد.

دیروز یکشنبه 25 تیرماه 1396 در پی دومین فراخوان انجمن همگن صنایع پلاستیک استان تهران، مجمع عمومی این انجمن، با حضور تعداد معدودی از اعضای آن که حدود 30 نفر تخمین زده می شدند،در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد.

در ابتدا قرار بود تا انتخابات بازرس انجمن انجام پذیرید، اما پس از کمی بحث و گفتگو  برگزاری انتخابات برای تعیین بازرس منتفی شد.علت آن هم عدم به پایان رسیدن مهلت یکساله ی بازرس منتخب در مجمع سال گذشته اعلام شد.

پس ازلغو برنامه ی انتخابات بازرس، که با توجه به تعداد حضار منطقی هم می نمود و خارج شدن این موضوع از دستور کار، گزارش های مالی و یک گزارش از عملکرد و کارنامه ی هیات مدیره به سمع و نظر حضار رسانده شد.

همچنین اعلام شد که به زودی و ظرف چند ماه آتی، یک مجمع عمومی فوق العاده برای ایجاد تغییراتی در اساسنامه برگزار خواهد شد. به گفته ی مسوولان انجمن همگن پلاستیک، بناست در این جلسه، بحث پر حاشیه ی «آرای وکالتی» مورد نظرخواهیِ اعضای مجمع قرار گرفته و امکان استفاده از این نوع  آراء یا عدم امکان آن به رای گذاشته شود.

لازم به ذکرست که موضوع آرای وکالتی به ویژه در زمانِ "انتخابات هیات مدیره"، همواره محل بحث و چالش بوده است. عده ای معتقدند که آرای وکالتی باعث می شوند تا هیات مدیره ی انجمن نمودار اصلی خواست صنعتگران نباشند. حال باید دید که این موضوع چه زمانی به رای گذاشته خواهد شد و چه اعضای مجمع عمومی انجمن همگن با رای خود چه سرنوشتی را برای موضوع پر حرف و حدیث «آراء وکالتی» زقم خواهند زد.

https://t.me/PIMetelegram

 

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers