خلوت تر از همیشه؛ مجمع عمومی انجمن همگن برگزار شد

خلوت تر از همیشه؛ مجمع عمومی انجمن همگن برگزار شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مجمع عمومی عادی همگن صنایع پلاستیک استان تهران 25 تیر 1396 در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد.

دیروز یکشنبه 25 تیرماه 1396 در پی دومین فراخوان انجمن همگن صنایع پلاستیک استان تهران، مجمع عمومی این انجمن، با حضور تعداد معدودی از اعضای آن که حدود 30 نفر تخمین زده می شدند،در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد.

در ابتدا قرار بود تا انتخابات بازرس انجمن انجام پذیرید، اما پس از کمی بحث و گفتگو  برگزاری انتخابات برای تعیین بازرس منتفی شد.علت آن هم عدم به پایان رسیدن مهلت یکساله ی بازرس منتخب در مجمع سال گذشته اعلام شد.

پس ازلغو برنامه ی انتخابات بازرس، که با توجه به تعداد حضار منطقی هم می نمود و خارج شدن این موضوع از دستور کار، گزارش های مالی و یک گزارش از عملکرد و کارنامه ی هیات مدیره به سمع و نظر حضار رسانده شد.

همچنین اعلام شد که به زودی و ظرف چند ماه آتی، یک مجمع عمومی فوق العاده برای ایجاد تغییراتی در اساسنامه برگزار خواهد شد. به گفته ی مسوولان انجمن همگن پلاستیک، بناست در این جلسه، بحث پر حاشیه ی «آرای وکالتی» مورد نظرخواهیِ اعضای مجمع قرار گرفته و امکان استفاده از این نوع  آراء یا عدم امکان آن به رای گذاشته شود.

لازم به ذکرست که موضوع آرای وکالتی به ویژه در زمانِ "انتخابات هیات مدیره"، همواره محل بحث و چالش بوده است. عده ای معتقدند که آرای وکالتی باعث می شوند تا هیات مدیره ی انجمن نمودار اصلی خواست صنعتگران نباشند. حال باید دید که این موضوع چه زمانی به رای گذاشته خواهد شد و چه اعضای مجمع عمومی انجمن همگن با رای خود چه سرنوشتی را برای موضوع پر حرف و حدیث «آراء وکالتی» زقم خواهند زد.

https://t.me/PIMetelegram

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers