طرح تولید کود سولفات پتاسیم صنعت پتروشیمی؛ فروردین آتی، آماده بهره‎‌برداری

طرح تولید کود سولفات پتاسیم صنعت پتروشیمی؛ فروردین آتی، آماده بهره‎‌برداری

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

مهندس فرهاد نوبخت از راه اندازی یک طرح جدید در تروشیمی ارومیه خبر داد. وی در تشریح جزئیات این طرح گفت:پتروشیمی ارومیه  ساخت و بهره برداری طرح جدید تولید کود سولفات پتاسیم تاآغاز سال آتی در دستور کار خود قرار داده و به انجام می رساند.

این مدیر مسوول در پتروشیمی ارومیه افزود: این پروژه با ظرفیتی  تولید حدودا  40 هزار تن  کود سولفات پتاسیم در سال، نیاز بخش کشاورزی کشورمان را در این زمینه تا حدی مرتفع می سازد.

 مهندس فرهاد نوبخت ادامه داد: این پروژه دو مزیت اصلی دارد. اولین مزیتی که برای این پروژه و محصول تولیدی آن می توان منظور نمود، قیمت تمام شده ی به مراتب کمتر آن نسبت به نمونه های خارجی است. مزیت دوم هم کیفیت مناسب و خلوص بالای کود سولفات پتاسیم تولیدی پتروشیمی  ارومیه است.

 نوبخت با یادآوری اینکه این پروژه شامل دو واحد فرآیندی است ابتدا واحدی که خوراک  کلرید پتاسیم را خالص سازی می‌کند و واحد دیگری که این خوراک خالص شده را تبدیل  به کود سولفات پتاسیم خواهد کرد، اظهار داشت: پتروشیمی ارومیه سال 95 بین سایر مجتمع های پتروشیمی کشور رتبه دوم را کسب کرده است. همچنین در مقیاس ماه های تولید، در سال قبل پتروشیمی ارومیه جزو سه پتروشیمی اول از لحاظ عملکرد برنامه تولید بوده است.

با ما در تلگرام خبرها را در لحظه تجربه کنید

 

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers