یادداشت تفاهم همکاری میان اتحادیه سراسری و اتاق صنایع نجف

یادداشت تفاهم همکاری میان اتحادیه سراسری و اتاق صنایع نجف

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از پترون، وزیر صنایع عراق که به همراه هیات بزرگ از تجار و مسوولان صنعتی و تجاری این کشور در ایران به سر می برد با مسوولان یادداشت اتحادیه سراسری تامین نیاز پایین دستی پتروشیمی دیدار و گفتگو نمود. سپس تفاهم همکاری میان هیات عراقی با اتحادیه سراسری تامین نیاز پایین دستی پتروشیمی امضا شد.

از طرف هیات ایرانی نصرالله رضازاده طرقی رییس هیات مدیره و مسعود میرزایی برزی مدیرعامل اتحادیه سراسری تامین نیاز پایین دستی پتروشیمی و از سوی هیات عراقی، حسن عمار جبرین نایب رییس اتاق صنایع نجف، این یادداشت تقاهم را امضا نمودند.

در این اساسنامه بر ایجاد و توسعه انواع همکاری ها در زمینه های تجاری، صنعتی، بازرگانی و سرمایه گذاری در حوزه ی صنایع پایین دستی پتروشیمی که شامل بخش های مواد، محصولات، کالاهای مرتبط با محصولات پلیمر،  پلاستیک و شیمیایی می باشد، تاکید شده است.

دو طرف توافق کردند تا با برگزاری نمایشگاه های اختصاصی مشترک، تبادل هیات تجاری دو کشور، گشایش دفاتر تجاری اتحادیه در اتاق صنایع نجف و تهسیل صدور رویداد برای تجار همکاری های خود را تعمیق بخشند.

لازم به ذکرست که یک نمایشگاه که ذیلا لینک آن با توضیحات مبسوط به استحضار می رسد، در راستای همین اهداف در شهریور ماه در مرکز نمایشگاهی نجف برگزار خواهد شد.

نمایشگاه اختصاصی ایران؛ شهریور ماه در نجف

با ما در تلگرام خبرها را در لحظه تجربه کنید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers