گزارشی از مجمع عادی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران

گزارشی از مجمع عادی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

مجمع عادی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران21  تیرماه 1396 در تالار سپیده برگزار شد. علی رغم روزهای پرتنشی که قبل از مجمع شاهد بودیم، جلسه ی مجمع به دور از حواشی و تنش های بیرونی تشکیل شد و پس از انجام آنچه مقرر بود، با ضیافت شامی به نسبت «آرام» به کار خود پایان داد.

مهمترین دستور کار این جلسه ی مجمع عمومی سالیانه ی شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران، انتخاب بازرس بود. در نتیجه ابتدا  هیات رییسه ای تشکیل شد که به روند ثبت نام و اجرای انتخابات بازرس و نیز سایر بخش های دستور جلسه نظارت نماید.

هیات رییسه ای که با رای مستقیم اعضای مجمع انتخاب شدند از آقایان ایوب عزیزی به عنوان ریاست جلسه،  پرویز گلچین به عنوان نایب رئیس ، زهیر خدابخشنده به عنوان منشی جلسه، فضل الله سبزه کار، محمدحسین نعمانی، جواد هوبه فکر، امیر حاج علی محمدی به عنوان اعضای هیات رییسه تشکیل شده بودند.

بعد از انتخاب هیات رییسه به کیفیتی و ترکیبی که شرح داده شد، محمدرضا حیدری به ارائه ی گزارشی از عملکرد هیات مدیره شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران پرداخت. سپس قرائت گزارش و حساب های مالی که با اکثریت قریب به اتفاق آرای به تصویب رسید، در دستور کار قرار داشت.

آخرین دستور کاری ایین مجمع انتخاب بازرس بود که پس از رای گیری و شمارش آن هیات رییسه اعلام کرد که آقای مشهدی زاده با کسب 75 رای جایگزین آقای صفی بازرس پیشین هیات مدیره شد.آقای صفی در این انتخابات حائز  40 رای گردید و آقای زمانی 4 رای را از آن خود نمود.

در انتهای جلسه هم حضار با صرف شام به جلسه ی مجمع عادی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک استان تهران پایان دادند.

با ما در تلگرام خبرها را در لحظه تجربه کنید

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers