بهبود عملکرد پتروشیمی ها در زمینه تولید تا 15 تیر 1396

بهبود عملکرد پتروشیمی ها در زمینه تولید تا 15 تیر 1396

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

پتروشیمی بندر امام میزبان چهل و نهمین اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی کشور بود. اجلاسی که با هدف هم افزایی، هم اندیشی و انتقال تجارب بین مدیران پتروشیمی های سراسر کشور با هماهنگی مدیریت کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.

 در این جلسه مسوولان ذی ربطِ حاضر و مدیران پتروشیمی ها، اقدام به انتشار گزارش تولید صنعت پتروشیمی تا نیمه ی اولین ماه تابستان سال 1396 خورشیدی نمودند.

این گزارش مبین بهبود نسبی در شرایط تولید انواع محصولات پتروشیمی به نسبت دوره ی مشابه (یعنی تا نیمه ماه نخست تابستان سال 1395 خورشیدی)بود ، به نحوی که شرکت ها توانستند به رکوردی جدید در زمینه تولید انواع محصولات پتروشمی دست یازند.

مدیران حاضر در این اجلاس بر لزوم افزایش تولید تا تحقق برآوردی که در برنامه ششم توسعه برای سال 1404 خورشدی صورت گرفته است، تاکید نمودند.

 آنها همچنین با عنایت به مجموعه ی اقدام های صورت پذیرفته مشارکت شرکت های پتروشیمی در واحد های بالاست با هدف تامین خوراک و همچنین توجه ویژه به نگهداری و تعمیرات با هدف تولید پایدار را نیز مورد تایید و تاکید خود قرار دادند.

سرپرست مدیریت HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز در اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی کشور ابراز امیدواری کرد که اینچنین جلساتی  فرصت های تعاملات را برای افزایش کارآیی و بهبود شرایط در حوزه های نگهداری و تعمیرات، بهره برداری، خدمات فنی و HSE فراهم آورد.

سعید باغبانی با ارائه گزارشی درباره وضعیت آلاینده ها در منطقه عسلویه و توضیحاتی درباره نظام نامه ابلاغی وزارت نفت و همچنین ابلاغ اخیرسازمان محیط زیست در ارتباط با یک درصد الایندگی پتروشیمی ها و چگونگی تعیین میزان آن از رییسان حاضر در جلسه خواست که بر رعایت کامل اصول زیست محیطی نظارت های لازم  را داشته باشند.

لازم به ذکرست که این اجلاس همانطور که گفته شد به میزبانی پتروشیمی بندر امام  و در مجموعه آفتاب چغاخور برگزار شد.

با ما در تلگرام خبرها را در لحظه تجربه کنید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers