كاتاليزوري براي حذف گازهاي خروجي خطرناك و توليد هواي پاك

كاتاليزوري براي حذف گازهاي خروجي خطرناك و توليد هواي پاك

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

شركت پر آوازه "Clariant" كه از شركت هاي بزرگ و پيشگام جهاني در زمينه ساخت و توليد مواد شيميايي خاص است، اينك كاتاليزوري را به بازار معرفي كرده كه مي تواند با حذف گازهاي مشتعل شونده و آلوده كننده كه به "VOC" يا همان "تركيبات آلي مشتعل شونده" شهرت دارند، از لوله هاي خروجي سيستمهاي توليدي و يا هواسازها، هوايي تميز و غير آلوده و عاري از گازهاي آسيب زننده را به آتمسفر و فضاي اطراف ارسال كند.

اين كاتاليزور "Envicat" نام دارد و مهمترين ويژگي هاي آن عبارتند از:

* كاتاليزوري با عملكرد بالا براي حذف گازهاي خروجي (بخصوص گازهايي CO و VOC از منابعي كه از سيستمهاي كاتاليزوري مبتني بر اكسيداسيون كار مي كنند

* داراي قابليت زياد و موثر تبديل گازها در دماهايي به مراتب كمتر از ساير سيستمهاي مبدل مشابه و تصفيه كننده هاي گازهاي خروجي

*  انعطاف پذيري بالا و امكان تغيير بنا بر درخواست مشتري به منظور تطابق آن با كاربردهاي مختلف و بهره مندي از پتانسيل تطابق با مقررات موجود و آينده اي كه براي گازهاي خروجي وضع خواهد شد.

اين كاتاليزور براي صنايع گوناگون كاربرد دارد. در صورتيكه مايل به مطالعه متن اين مطلب هستيد، مي توانيد با فشردن "اين لينك" به كل متن لاتين اين خبر كه امروز توسط سايت جهاني پليمر مديا براي نخستين بار در سطح جهاني منتشر شد، دست يابيد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

________

____________________

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers