همایش صنایع میان دستی و پایین دستی پتروشیمی ایران در وین برگزار شد

همایش صنایع میان دستی و پایین دستی پتروشیمی ایران در وین برگزار شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل نیپنا، نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی امروز با حضورسفیر ایران در اتریش، معاون وزیرنفت در امور پتروشیمی و بیش از 170 شرکت بین المللی از کشورهای مختلف اروپایی و غیراروپایی در اتاق بازرگانی اتریش-وین  برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش، بررسی روش ها، ابزارهای نوین برای توسعه بخش های میان دستی و پایین دستی صنعت پتروشیمی از طریق همکاری های مشترک، انتقال تکنولوژی و دانش فنی، جذب سرمایه گذاری های خارجی و همچنین حضور ایران در بازارهای رقابتی جهان است.

براساس این گزارش، این همایش دو روزه با هدف بررسی راهکارهای توسعه صنایع میان دستی و پایین دستی از طریق جذب سرمایه گذاران ملی و بین المللی و انتقال فناوری از طریق همکاری های مشترک با شرکت های مهم بین المللی برپا شده است.

مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت درامور پتروشیمی امروز پنج شنبه (15 تیر ماه) درنخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی با محوریت سرمایه گذاری و توسعه به معرفی آخرین وضعیت تولید و نیز طرح های توسعه ای در صنعت پتروشیمی کشورمان پرداخت.

وی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری های جدید در صنعت پتروشیمی ایران اظهارکرد: این صنعت در مسیر توسعه قرار گرفته است و طرح های مختلفی در نقاط مختلف کشور در حال ساخت است.

لازم به ذکرست که این همایش توسط شرکت "همایش سازان امروز" برگزار می شود.

اخبار مرتبط :

همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی در وین

با ما در تلگرام خبرها را در لحظه تجربه کنید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

________

____________________

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers