نشست بررسی فرصت‌ها و چالش‌های عرضه محصولات پتروشیمی در بورس به زودی

نشست بررسی فرصت‌ها و چالش‌های عرضه محصولات پتروشیمی در بورس به زودی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


اتحادیه سراسری تعاونی‌های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی اعلام کرد که به زودی نشستی جهت بررسی عملکرد بورس کالای ایران در عرضه محصولات پتروشیمیایی را با حضورتولیدکنندگان صنعت پلاستیک و پلیمر برگزار می‌کند. این اتحادیه معتقدست پس از گذشت یکسال از عرضه ی محصولات پتروشیمی ها در بورس کالا وقت آن رسیده است که به بررسی این موضوع پرداخت و فرصت ها و تهدیدها را با تکیه بر تجاربی که طرفین یعنی پتروشیمی ها، بورس کالا، صنتعگران و سایر نهادهای دولتی و غیر دولتی در این مدت کسب نموده اند شناسایی نمود.

در نتیجه اتحادیه سراسری تعاونی‌های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی این نشست را با محوریت دو موضوع برگزار خواهد نمود: اول اینکه، پس از گذشت یکسال از عرضه پتروشیمی ها در بورس کالای ایران آیا تولیدکنندگان صنایع پایین دستی از این موضوع راضی هستند؟ و محور دومی که اتحادیه تامین نیاز پایین دستی در این نشست به دنبال بررسی آنست  راهکارهای بهبود شرایط فعلی است.

به گفته ی مسوولان این اتحادیه، جزییات این نشست به زودی اعلام می‌شود.

لازم به ذکرست که اتحادیه سراسری تعاونی‌های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی قرار بود نشستی با محوریت اقتصاد مقاومتی در حیطه ی کاری اش را  در اردیبهشت ماه برگزار نمایید، که به علت نزدیکی به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و برای دوری از هر گونه فضا سازی و ایجاد هر شائبه ی سیاسی این نشست برگزار نشد.

با ما در تلگرام خبرها را در لحظه تجربه کنید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers