نگاهی به عرضه های 12 تیرماه/ تعادل در گروه پلی پروپیلن ها

نگاهی به عرضه های 12 تیرماه/ تعادل در گروه پلی پروپیلن ها

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش صنایع پلاستیک به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران،دیروز 12 تیرماه 1396 ، عرضه محصولات ۲۱ هزار و ۶۵۶ تن و تقاضای آن بالغ بر ۵۵ هزار و ۷۹۹ تن بود.

به این ترتیب در گروه محصولات پلیمری، پلی پروپیلن های نساجی و شیمیایی، پلی اتیلن سنگین دورانی ۳۸۴۰UAو پلی پروپیلن فیلمHP۵۲۵Jبا رقابت ازسوی معامله گران خریداری شدند. به گفته کارشناسان بازار پتروشیمی؛ رقابت برای پلی پروپیلن های نساجی کاهش یافته و بازار در تعادل به سر می برد.

در گروه پلی پروپیلن های نساجی، پلی پروپیلن نساجیHP۵۱۰Lجم با ۲۳۳۲ تن عرضه ۲۵۳۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۹۷ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۳ هزارو ۸۱۵ تومان رقم خورد.

پلی پروپیلن نساجیZH۵۱۰Lنویدزرشیمی با ۲۵۲ تن عرضه ۳۷۸ تن تقاضا داشت، اما نهایتا با قیمت پایه ۳ هزار و ۷۹۷ تومان خریداری شد.

پلی پروپیلن نساجیZ۳۰Sپتروشیمی شازند هم با ۲۰۰ تن عرضه ۳۶۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۹۷ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۸۴۴ تومان بود.

پلی پروپیلن نساجیHP۵۵۲Rپتروشیمی مارون هم با ۶۶۰ تن عرضه ۶۱۶ تن تقاضا داشت و نهایتا با قیمت پایه مورد داد و ستد قرار گرفت.

همچنین پلی پروپیلن فیلمHP۵۲۵Jجم با ۲۷۷۲ تن عرضه ۱۱۰۸۸ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۸۳۲ تومان و قیمت خرید آن هم ۴ هزار و ۲۱۵ تومان رقم خورد. این کالا به صورت سلف عرضه شده بود.

در گروه پلی پروپیلن های شیمیایی، پلی پروپیلن شیمیاییEPX۳۱۳۰UVجم با ۱۵۴ تن عرضه ۲۴۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۶۱۷ تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۸۴۸ تومان بود.

پلی پروپیلن نساجیHP۵۵۲Rپتروشیمی شازند با ۷۰۰ تن عرضه ۱۳۲۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۹۷ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۸۴۷ تومان رقم خورد.

در همین حال پلی اتیلن سنگین تزریقی ۵۴B۰۴UVپتروشیمی لرستان، پلی پروپیلن نساجیZH۵۵۲Rنویدزرشیمی و پلی اتیلن ترفتالات نساجیTG۶۴۵تندگویان وارد سیستم مچینگ شدند.

با ما در تلگرام خبرها را در لحظه تجربه کنید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

________

____________________

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers