پیش ثبت نام بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

پیش ثبت نام بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


 پیش ثبت نام بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران از ابتدای تیرماه آغاز شده است و ادامه دارد

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران با هدف گذاری و برنامه ریزی دقیق گامهای بلندی در راستای مقاوم سازی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران برمی دارد.

در همین راستا تشکلها و اتحادیه های مرتبط با صنایع چاپ و بسته بندی، دست در دست هم با اتحادی و همگراییِ بی مانندی، برندِ نمایشگاهی با ربع قرن قدمت را یاری خواهند نمود تا رونق کسب و کار در این صنعت مهم و استراتژیک دوچندان گردد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران با همکاری اتحادیه لیتوگراف، چاپخانه داران، صحاف، صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی و انجمن مدیران کارتن و ورق و... در پی ایجاد نشاط اقتصادی و تقویت دوچندان اقتصاد مقاومتی 24 الی 27 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برپا خواهد شد.

برنامه ریزی و هدف گذاری دست اندرکاران و مدیران تشکلها و اتحادیه ها بلاتردید و بدون شک، نتایج مناسب و بزرگی برای صنعتگران این حوزه به همراه خواهد داشت.

بنا به گفته روابط عمومی ستاد برگزاری پیش ثبت نام این نمایشگاه از ابتدای تیرماه آغاز شده که بسیار مورد استقبال دست اندرگاران نیز قرار گرفته است؛ این ثبت نام همچنان ادامه دارد و با توجه به اولویت پیش ثبت نام به هنگام برگزاری نمایشگاه، مراحل پایانی و جانمایی غرفه گذاران صورت خواهد گرفت.

از آنجا که در دوره های گذشته نمایشگاه، بیش از ۱۳۰۰واحد نهایتا مشارکت نمودند (که این‌تعداد دوبرابرفضای نمایشگاهی بود که در اختیار ستاد برگزاری نمایشگاه قرار داده شده بود ) انجام پیش ثبت نام به گفته ی مسوولان روابط عمومی ستاد برگزاری نمایشگاه بیست و چهارمِ چاپ و بسته بندیِ تهران، تضمینی برای حضور در نقطه ای مناسب در نمایشگاه می باشد.

علاقه مندان به حضور در این نمایشگاه می توانندبا شماره تماس دفتر ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران یعنی 021-77614768 ارتباط برقرار نموده و جهت پیش ثبت نام اقدامات متقضی را به عمل برسانند.

همچنین شماره واحد تبلیغات و روابط عمومی 09127112114 می باشد.

امسال و در بیست و چهارمین دوره از این نمایشگاه بدون شک شاهد یکی از بین المللی ترین نمایشگاه چاپ و بسته بندی جمهوری اسلامی ایران در مرکز دایمی نمایشگاه های تهران خواهیم بود.

مطالب مرتبط:

گزارشی از نمایشگاه بیست و سوم چاپ و بسته بندی در یک روز بارانی

برنامه کلاسها و کارگاههای آموزشی نمایشگاه بیست و سوم چاپ و بسته بندی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers