نیمی از جهان ازسایت پلیمر مدیا دیدن کردند

نیمی از جهان ازسایت پلیمر مدیا دیدن کردند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

بر اساس گزارش روابط عمومی و بازرگانی سایت "پلیمر مدیا" : در روزی که لوگوی نمایشگاه "ایران پلاست" بر روی این سایت جهانی قرار گرفت، و درست روز آمارگیری از بازدید سایت و تعیین بیشترین تعداد بازدید کننده ها از کشورهای گوناگون بود، طبق نقشه ارایه شده در سیستم آمارگیری این سایت، بیش از نیمی از جهان از این سایت دیدن کرده اند.

این آمار که طبق رویه جاری سایت در ساعت 20 روزهای نخست هر ماه میلادی برای تعیین پربازدیدکننده ترین کشورها و 15 مورد آماری دیگر بررسی می شود، نشان می دهد که هنوز تعداد بازدیدکننده های آمریکایی این سایت در ردیف اول (57.270 مشترک)، چینی ها در ردیف دوم (22.256) و ایرانی ها در ردیف سوم (14.334) قرار دارند. برای مشاهده سایر آمار 10 بازدید کننده برتر به تصویر زیر توجه کنید:

 

 در همین حال، بر اساس قابل رویت عموم در پاصفحه های این سایت، این سایت تاکنون و فقط پس از گذشت 19 ماه از فعالیت آن تا به حال (ساعت 22:32) به تعداد 7.130.863 بار کلیک خورده، که بسیاری از آنها توسط بیش از 200 هزار کاربر سایت فشرده شده است. گرچه از میان 137 کشوری که این سایت را کلیک کرده اند، شاید تعدادی به اشتباه و تعدادی هم برای کنجکاوی آن را نگاه کرده باشند. متوسط دیدار ماهانه از این سایت بیش بین 400-500 هزار نفر و متوسط روزانه آن بین 10 تا 20 هزار نفر (با توجه به نوع خبرهای جهانی مربوط به ایران) متغییر است.

کارکنان ماهنامه صنایع پلاستیک آرزوی موفقیت بیشتر مدیریت سابق و بنیانگزار این سایت را در برنامه ای جدید که پس از خداحافظی از مدیریت ماهنامه آغاز کرده دارند.

اضافه کردن نظر

هدف و تعهد خبری ما

facebook ic     هدف ما

هدف ماهنامه صنایع پلاستیک

تعهد خبری ما

اول) آگاهی صحیح تر و سریع تر، حق شماست. با ما باشید

دوم) اعتبار خبر و دقت را قربانی سرعت نمی کنیم. مطالب این تارنما پس از تایید از دو منبع موثق و مدیرماهنامه و یا سه منبع موثق انتشار می یابد..

سوم) نظرات شما برای ما قابل احترام و راهنمای ماست. آنها را در زیر اخبار درج کرده و یا برای ما بنویسید و به آدرس زیر بفرستید با ذکر اجازه انتشار یا بدون اجازه انتشار. 

info@pime.ir                        

Web Analytics 

شرکت اطلس ماشین پلیمر: عرضه کننده ماشین های تزریق پلاستیک

_

________

_________

نخستین همایش ظروف یکبار مصرف (کلیک کنید)

____________________

 

 

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers