پایان چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو

پایان چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو برگزار شد و دیروز 9 تیرماه 1396 به کا خود پایان داد.
این رویداد بین المللی همه ساله در ماه ژوئن در مسکو پایتخت کشور نفت و گاز خیز روسیه برگزار می گردد. اولین دوره این نمایشگاه در دهه ی نود میلادی و در سال 1993 برگزار شد.

نمایشگاه بین المللی مسکو فرصت مناسبی برای نمایش آخرین تجهیزات و پیشرفت های شرکتهای سازنده و تامین کننده ی قطعات و فناوری در حیطه ی نفت و گاز به شمار می رود و مشارکت در این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا حضار در خصوص تجارت در حوزه ی انرژی و تامین منابع و انتقال فناوری با یکدیگر به گفتگو و تبادل نظر بپردازند.

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو، میزبان 652 غرفه گذار از بیش از چهل کشور جهان بود

در این دوره برای نخستین بار دو شرکت بخش خصوصی در کنار شرکت های ملی نفت و گاز ایران در این نمایشگاه حضور به هم رساندند. این شرکت ها عبارت از گاز سرو و کریدور انرژی خوزستان نام داشتند.

شرکت ملی نفت ایران با هدف جذب سرمایه و انتقال تکنولوژی در سه بخش طرح های بالادستی، طرح های توسعه ای میادین نفتی و گازی با مدل جدید قراردادهای نفتی، بلوک های اکتشافی و پروژه های EPCF و EPDF در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز روسیه(MIOGE)، شرکت هایی از کشورهای ترکیه، اسپانیا، نروژ، چک، فنلاند، کانادا، روسیه، آلمان، دانمارک، چین، اتریش، ایالات متحده، صربستان، بلژیک، کره، ایتالیا، سوئیس، فرانسه، بریتانیا، هنگ کنگ، لهستان، رومانی، لیتوانی، مجارستان، هلند، کرواسی، امارات متحده عربی، ژاپن، سوئد، اوکراین، بلاروس و ... حضور خواهند داشت.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، سومین کنفرانس بین المللی صنایع نفت و گاز روسیه از سوی وزارت انرژی و منابع طبیعی روسیه با حضور شرکت های بیش از ۴۰ کشور جهان برگزار می شود.

بررسی روش های ازدیاد برداشت از مخازن، تجربیات بین المللی در برداشت از منابع نفت و گاز، مشکلات موجود در توسعه میادین خشکی و دریایی نفت و گاز، روش های حفاری عمیق و تعمیر چاه ها از جمله محورهای کنفرانس بین المللی صنایع نفت و گاز روسیه است.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو دیروز جمعه سی ام ژوئن به کا خود پایان داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers