اعلام برنامه مراسم روز صنعت پتروشیمی ایران در نمایشگاه K2016 و نمایش بی انگیزگی مسوولان

اعلام برنامه مراسم روز صنعت پتروشیمی ایران در نمایشگاه K2016 و نمایش بی انگیزگی مسوولان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 روابط عمومی شرکت ملی پتروشیمی برنامه همایش روز صنعت پتروشیمی ایران با عنوان "چرا ایران؟" را که پنج شنبه 29 مهرماه سال جاری ( 20 اکتبر 2016 ) همزمان با روز دوم برگزاری نمایشگاه پلاستیک و لاستیک آلمان K2016 برگزار می شود، اعلام کرد. این مراسم در روم 3 سالن CCD بخش جنوبی از محل نمایشگاه و در ساعت 15 تا 18 تاریخ یاد شده برگزار می شود.

یکی از مسوولان روابط عمومی شرکت ملی پتروشیمی طی گفتگویی تلفنی (و با این توضیح که نام ایشان منتشر نشود) در پاسخ به پرسش های ماهنامه صنایع پلاستیک که به تجویز همان روابط عمومی به صورت کتبی ارسال شده بود، شفاها و طی مصاحبه با گزارشگر این ماهنامه جزییات این مراسم را ارایه کرد و توضیح داد: در این دوره از نمایشگاه کا آلمان، تعدادی از مجتمع های پتروشیمی ایران برای نخستین بار به عنوان یک پاویون در غرفه ی شرکت بازرگانی پتروشیمی که با متراژ حدود 150 متر برپا می شود، حضور می یابند و بر همین اساس تصمیم گرفته شده همایش روز صنعت پتروشیمی ایران را  به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری این صنعت برگزار کنند.

این مسوول در پتروشیمی که درخواست کرد این خبر به نقل از روابط عمومی شرکت یاد شده منتشر شود و از وی نام برده نشود، در ادامه گفت: مرضیه شاهدایی؛ مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی، عادل نژاد سلیم؛ مدیر شرکت هلدینگ خلیج فارس، مهدی شریفی نیک نفس؛ مدیر شرکت بازرگانی پتروشیمی و علی ماجدی؛ سفیر ایران در آلمان در این مراسم حضور و سخنرانی دارند.

وی همچنین گفت:  تعدادی از مدیران ارشد شرکت های خارجی هم در این مراسم ضمن سخنرانی به این پرسش که چرا تمایل به حضور و سرمایه گذاری در ایران دارند؟، پاسخ خواهند داد.

از دیگر برنامه ها در این مراسم نشست مدیرعامل پتروشیمی با مدیران ارشد شرکت های خارجی از جمله المانی و به صورت پرسش و پاسخ عنوان شد.

 پیش از این عباس کاظمی، مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی پتروشیمی اطلاع داده بود که مراسم این روز به پیشنهاد شرکت بازرگانی پتروشیمی و با همکاری و برنامه ریزی روابط عمومی شرکت ملی پتروشیمی برگزار می شود.

حدود 6 ماه زیر نظر داشتن پرتال نمایشگاه K2016 گویای آنست که در کمال تاسف، یکی از ویژگی های شرکت کنندگان بخش خصولتی (خصوصی/دولتی) سال جاری در نمایشگاه K2016 و در کمال تعجب شرکت کنندگان بخش خصوصی این بوده است که تمامی این شرکت کننده ها از هیچ یک از امکانات رایگان رسانه ای نمایشگاه K برای جلب توجه سایرین استفاده نکرده اند. این موضوع بسیار تعجبب برانگیز که از بی انگیزگی کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی حکایت دارد، پس از برگزاری "روز ایران" که محل آن نیز در هیچ رسانه ای اعلام نشده، در شماره 329 ماهنامه به تحلیل کشیده خواهد شد.

لازم به ذکر است به این دلیل که متن این خبر به درخواست این مسوول روابط عمومی پتروشیمی در برابر طرح کتبی پرسش ها به صورت شفاهی مطرح و از سوی تحریریه ماهنامه نوشته شده، روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی می تواند در صورت وجود هر نوع اصلاحیه تا 24 ساعت آینده موضوع را به این ماهنامه اطلاع دهد.

 

اخبار مرتبط:

برگزاری مراسم روز صنعت پتروشیمی ایران در نمایشگاه K2016

شرکت کنندگان ایرانی در نمایشگاه k2016 اعلام شدند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers