آتش سوزی در پتروشیمی مبین 4 مصدوم بر جای گذاشت

آتش سوزی در پتروشیمی مبین 4 مصدوم بر جای گذاشت

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


آتش سوزی در ایستگاه تقلیل فشار پتروشیمی مبین صبح امروز (چهارشنبه، ٢٤ شهریورماه) رخ داده و با تلاش نیروهای امدادی و آتش نشانی، تحت کنترل درآمده و مهار شده است. این حادثه 4 مصدوم بر جای گذاشته که اکنون جهت درمان به مراکز درمانی اعزام شده اند.

به گزارش خبرگزاری شانا، بهرام دشتی نژاد، مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفته است: این حادثه در شرایط اضطراری سطح دو اعلام شده است و هم اکنون نیازی به ورود نیروهای آتش نشانی این سازمان و دیگر شرکت‌های مستقر در منطقه نیست.

شرکت پتروشیمی مبین (سهامی عام) به عنوان تولیدکننده سرویس های جانبی، تأمین کننده آب، برق، بخار، اکسیژن، نیتروژن و هوای فشرده و تصفیه کننده پساب های صنعتی مجتمع های پتروشیمی منطقه پارس جنوبی (عسلویه) فعالیت می کند.

شرکت پتروشیمی مبین در سال ١٣٧٩ در شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران تصویب و به نام شرکت پتروشیمی مبین ساخته و در شهریور ١٣٩٣ با نماد «مبین» به فهرست شرکت های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران وارد شد.

١٠٠ درصد سهام این شرکت متعلق به شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ خلیج فارس )بود که در تاریخ اردیبهشت ٩٤، هفت درصد آن در بازار بورس عرضه شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

_____________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers